OmegaMarine PREMIUM podporuje imunitu díky vitamínu D

Produkt, který prospívá celé rodině. Přečtěte si, v čem je výjimečný, a jak podporuje naši imunitu!

OmegaMarine PREMIUM podporuje imunitu díky vitamínu D

V hlavní roli rybí tuk

Rybí tuk je přírodní produkt, který je bohatý na kvalitní nenasycené mastné kyseliny Omega 3. Ten náš, ze kterého vyrábíme OmegaMarine PREMIUM, pochází z lososů žijících v norském moři. Je o ně dokonale postaráno, a známe původ každého jednotlivého lososa, dokonce i to, čím byl krmen, nebo jak se mu dařilo. Tradice užívání rybího tuku, jako prostředku pro podporu zdraví, samozřejmě pochází z přímořských zemí – vůbec poprvé si toho všimli v Anglii a ve Skandinávii. Vysoká koncentrace Omega-3 prospívá srdci, mozku a zraku, a celkové dobré tělesné kondici. Rybí olej je však bohatý také na vitamín D.

Vitamín D na podporu imunity

Naše tělo si ho vytváří samo. Vitamín D totiž produkuje kůže, když na ni dopadá sluneční svit. Nesmí být ale ošetřená opalovacím krémem, a musí mít dostatečnou plochu – pokud jsme oblečeni, a sluníčko svítí jen na obličej a ruce, dostatek vitamínu D si určitě nevyprodukujeme. S tím souvisí fakt, že na podzim a v zimě je to docela problém. Víme ale, jak je vitamín D na imunitu důležitý, a kromě toho pro strukturu kostí, zubů a svalů, proto ho do OmegaMarine PREMIUM přidáváme tolik, abychom potřebné množství v těle doplnili.

Lepší kondice, více energie – to jsou zkušenosti zákazníků

Naše společnost vznikla v Norsku skoro před třiceti lety, a za tu dobu se rozrostla do mnoha evropských zemí, včetně České republiky. OmegaMarine PREMIUM už vyzkoušeli miliony zákazníků. Zajímavé je, že často nám říkají to samé – mám víc energie na své zájmy, rodinu i na práci. Cítím se prostě líp, nedokážu říct, v čem konkrétně, zkrátka jsem zdravější, a proto mám i dobrou náladu. Ostatně, na spoustu nových recenzí a zkušenosti s rybím tukem se můžete podívat i na našem webu.

Je rybí tuk vhodný pro všechny?

Ano! Omega 3 prospívají všem věkovým skupinám právě proto, že posilují mozek, srdce a zrak. Fakt, že vitamín D pro imunitu hraje klíčovou roli, je bez debat! Ostatně máte už možná zkušenosti s rybím tukem na lžičku z dětství. Už tehdy bylo jasné, proč nám ho dávali. Naštěstí se dnes nemusíte bát rybí pachuti – OmegaMarine PREMIUM jsou malé želatinové tobolky, které snadno kloužou do krku, a užívají se 2-4 denně. 

OmegaMarine PREMIUM balení

OmegaMarine PREMIUM

Nejprodávanější omega v ČR

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč


©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se...

Vyzkoušejte OmegaMarine PREMIUM ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář