Vyzkoušejte OMEGA‑3 z norského lososa ZDARMA

  • Nová vylepšená receptura
  • Nejčerstvější lososový olej na světě
  • 4 z 5 Čechů nemá dostatek esenciálních omega‑3
OmegaMarine PREMIUM
NOVÁ
&
VYLEPŠENÁ
Se zdokumentovaným účinkem na:
SRDCE1
ZRAK2
MOZEK2
IMUNITA3
* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč
Se zdokumentovaným účinkem na:
SRDCE

Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA mají příznivý účinek na Vaše srdce a přispívají k jeho zdraví a správné funkci.1)

ZRAK

Je zdokumentováno, že omega-3 mastná kyselina DHA má příznivý účinek na Váš zrak.2)

MOZEK

Omega-3 mastná kyselina DHA je nejdůležitějším stavebním kamenem lidského mozku a hraje významou roli při udržování jeho zdraví.2)

IMUNITA

Dávka vitamínu D obsažená ve 2 kapslích OmegaMarine PREMIUM® podporuje Váš imunitní systém.3)

1) Omega-3 (EPA a DHA) mají pozitivní účinek na normální funkci srdce při denním příjmu 250 mg EPA a DHA dohromady.

2) Omega-3 (DHA) má pozitivní účinek na mozek a oči při denním příjmu 250 mg DHA.

3) Pozitivních účinků na imunitní systém, normální vývoj kostí, zubů a svalů dosáhnete denním příjmem 100 % DDD vitamínu D.

Proč zvolit OmegaMarine PREMIUM®

Vysoce kvalitní omega-3 doplněk stravy vyráběný na základě 150leté norské tradice a poznatků o zpracování rybího oleje. Původ rybího oleje OmegaMarine PREMIUM je 100% dohledatelný! Lososový olej, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný, je získáván z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů.

Pro kvalitu oleje je naprosto klíčová jeho čerstvost. Společnost Nordlaks má unikátní proces zpracování rybího oleje, kdy mezi ulovením ryby a jejím zpracováním na olej určený pro lidskou spotřebu uplyne pouhých 75 minut. Díky tomuto unikátnímu procesu se jedná o nejčerstvější lososový olej na světě. Vysoká kvalita surovin je zárukou, že každá kapsle OmegaMarine PREMIUM obsahuje právě takové množství omega-3, které je uvedeno na obalu. Pozitivní účinek esenciálních mastných kyselin omega-3 na Vaše zdraví je jasně zdokumentován. Pouze dvě malé kapsle pokryjí Vaši denní potřebu EPA a DHA omega-3.

Věděli jste, že…
většinu vitamínů naše tělo vstřebává navázáním na tuky? Díky ideální kombinaci rybího oleje a 100% denní doporučené dávky vitamínu D je absorpce maximálně efektivní.

Obohatili jsme OmegaMarine PREMIUM® o vitamín D

Obohatili jsme OmegaMarine PREMIUM o vitamín D pro ještě komplexnější péči o Vaše zdraví, zejména o imunitní systém. Přirozeným zdrojem vitamínu D je slunce, ale v našich zeměpisných podmínkách je nemožné získat z něj dostatečné množství vitamínu D, a to ani v letních měsících. Proto i evropské zdravotnické instituce (EFSA) vydaly doporučení dodávat pravidelně do stravy vitamín D.

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Omega-3 z rodinné farmy v Norsku

NaturaMed je dovozcem prémiového produktu OmegaMarine PREMIUM přímo z Norska. Omega-3, které se pro společnost NaturaMed vyrábí, představují výsledný produkt z chovu lososů rodinné firmy NordLaks. Její základy čerpají ze 150 let staré tradice. Sama se chovu ryb věnuje přes 30 let.

číst více

Nové a vylepšené - nyní s dvojnásobným množstvím extra panenského lososového oleje z Norska!

Losos je nazýván „zlatem” z moře nejen díky své krásné barvě, ale také díky svému prémiovému standardu a jeho jedinečným zdravotním přínosům!

Na rozdíl od většiny ostatních tučných ryb je složení omega-3 mastných kyselin u lososa velmi specifické. Neobsahuje pouze dvě nejznámější kyseliny (EPA a DHA, které doporučují zdravotní instituce), ale je bohatý i na méně známou, ale stejně důležitou DPA.

Je velmi důležité doplňovat tři nejdůležitější omega-3 mastné kyseliny najednou. Proto jsme vylepšili recepturu našeho OmegaMarine PREMIUM. Nyní tak obsahuje ideální poměr EPA, DHA a DPA kyselin.

Nejnovější receptura plná zdraví

OmegaMarine PREMIUM obsahuje lososový olej značky SALfresh od společnosti Nordlaks. Tato rodinná společnost je světově známá díky výjimečné kvalitě svých produktů a důrazem na podporu trvale udržitelného rozvoje. Její lososový olej pyšnící se přívlastkem nejčerstvější na světě naleznete v České republice pouze v OmegaMarine PREMIUM!

OmegaMarine PREMIUM
ZDRAVÉ SRDCE1, OČI2 A MOZEK2
NEJČERSTVĚJŠÍ LOSOSOVÝ OLEJ NA SVĚTĚ
PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU3
* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč
* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Příběhy našich spokojených zákazníků

Ačkoliv jsem holka z jižních Čech, nikdy mi nechutnaly ryby.
V restauraci mě opravdu těžko uvidíte objednat si kapří hranolky, sushi či tatarák z lososa.
Dana Morávková, herečka ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
OmegaMarine PREMIUM můj požadavek splňuje
S OmegaMarine PREMIUM jsem nadmíru spokojený. Mám výborné zkušenosti se všemi doplňky stravy od společnosti NaturaMed. Jeden je totiž lepší a důležitější než druhý.
Honza Musil, Moderátor ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
NaturaMed jsem si našel sám jako zákazník
Nový produkt OmegaMarine Premium obsahuje omega-3 nové generace. Je v něm obsažen nejčerstvější olej na světě. Já osobně užívám 4 kapsle denně a cítím se dobře. Nemohu vlastně napsat, že se cítím lépe než dříve, protože užívám omegu-3 právě už od roku 2006 a nevím, jak bych se cítil bez ní. Vím jen jedno, je mi dobře a nevím, co je kapesník. Kromě toho, který si dávám do kapsičky u saka.
Alexander Hemala, Moderátor a hlasatel ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Omega-3 pozitivně působí na naše tělo
Tuky z mořských ryb obsahují přírodní zdroje pro udržení kvality zraku, tzv. omega-3 mastné kyseliny spolu s vitamínem A.
Mgr. Margarita Iliopulu, DiS., nutriční terapeutka ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Víme, co je pro naše srdíčko dobré
Produkt OmegaMarine PREMIUM užíváme společně s manželem už několik let. Teď se o manžela starám a oba víme, že užívání tohoto produktu udržuje naše srdce zdravé.
Marie Kaslová, Meclov ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
S manželem jsme OmegaMarine PREMIUM věrní už od nepaměti
Do svého zaměstnání vstávám už v půl třetí ráno. Je to vyčerpávající, proto jsem se rozhodla sáhnout po kvalitním doplňku stravy z norských lososů.
Alena Černá, Ločenice ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Doplňky stravy bereme celá rodina
O NaturaMed jsem se dozvěděl díky mému mému tatínkovi. OmegaMarine PREMIUM je skvělé díky dvojité dávce lososa. Dokonce se připojila i moje manželka a oba synové.
František Obešlo, Ohaře ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Společnost NaturaMed znám už od nepaměti
Když hodně zabrouzdám v paměti, myslím, že jsem omega-3 mastné kyseliny začal užívat před více jak 10 lety. Nyní jsem vděčný, že OmegaMarine PREMIUM obsahuje 2x více norského lososa.
Jiří Zmátlo, Kolín ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Nejčerstvější lososový olej na světě
Nejprodávanější omega-3 v ČR
Jsme zodpovědní vůči přírodě
Vyzkoušelo již více než 2 700 000 zákazníků
Pravidelně testujeme naše produkty
Podporujeme návrat lososů do českých řek

Omega-3 mastné kyseliny pro naše zdraví:

Naše tělo je zcela závislé na omega-3 při zachování základních funkcí v těle. Protože si nedokážeme vyrobit dostatek těchto zdravých mastných kyselin sami, musíme je přijímat prostřednictvím stravy. Ale je pro vás těžké jíst tučné ryby 2-3krát týdně? Možná ani nemáte rádi ryby, pak je doplněk omega-3 kapslí lepší volbou a zde vám řekneme proč:

Zdokumetovaný trojitý účinek omega-3

Omega-3 jsou nenasycené mastné kyseliny zásadní pro zdravé fungování našeho těla. Paradoxem ale je, že si je tělo neumí samo vytvořit, a je tedy nezbytné mu je dodávat. V současné době existuje už více než 40 000 studií, které potvrzují pozitivní vliv omega-3 kyselin, a to zejména na srdce, mozek a oči. Při větších dávkách je také potvrzený pozitivní účinek na krevní tlak.

Věděli jste, že…
Obohatili jsme omega-3 o extra vitamín D3, který také podporuje váš imunitní systém a udržení struktury kostí a zdraví.

Kompletní doplněk omega-3 s nejčerstvějším lososovým olejem z Norska také s vitamínem D

Vzhledem k tomu, že tělo si samo nedokáže vytvořit dostatek omega-3 mastných kyselin a může být obtížné jíst tučné ryby 2-3krát týdně, může být doplněk omega-3 tobolek lepší volbou. OmegaMarine Premium je vyvinut pro zvýšení hladiny omega-3 v těle účinným způsobem. Vysoce kvalitní extra panenský lososový olej je nejčerstvější na světě a vyrábí se za pouhých 75 minut od ulovení ryby po extrakci oleje. Tento účinný proces zajišťuje nejčerstvější olej, a proto má lepší příjem v těle. Bohaté na DHA, EPA a DPA, získáte všechny mastné kyseliny, které potřebujete. OmegaMarine Premium – nejlepší volba pro vaše zdraví!

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč
Již více než 2 700 000 zákazníků vyzkoušelo produkty od NaturaMed.

Konzumujete dostatek ryb?

Věděli jste, že Češi konzumují v průměru o 78 % méně ryb, než ostatní Evropané? V porovnání s Norskem je to dokonce 12x méně! V této zemi patří mezi nejoblíbenější ryby losos a makrela. Nejvíce ryb v Evropě však mají na talíři na Islandu, a to 90 kg ročně! Protože v České republice nemáme moře, sníme za rok pouze 5,7 kg ryb na osobu. Částečně jde o sladkovodní ryby, které jsou bohužel na omega-3 méně bohaté, než ty mořské.

Jak jste na tom s příjmem omega-3 Vy?

Průměrná konzumace ryb na osobu za rok

NOR
66,6 kg
Norsko
EU
27 kg
EU
CZ
5,7 kg
ČR
Zdroj: Eurostat

DPA - nový hrdina mezi omega-3 mastnými kyselinami

DPA - nový hrdina mezi omega-3 mastnými kyselinami. Pravděpodobně jste slyšeli o DHA a EPA – nejznámějších omega-3 mastných kyselinách. Ale znáte také DPA? Je to další omega-3 mastná kyselina, který je stejně důležitá pro vaše zdraví. Nový výzkum ukazuje, že DPA může být silnější než EPA, protože kombinace s EPA a DHA způsobuje lepší vstřebávání omega-3 kyselin v těle.

Věděli jste, že…
Podle nejnovějších výzkumů má unikátní esenciální omega-3 kyselina DPA až 10x vyšší účinost.

Pokud nekonzumujete alespoň 3x týdně tučné mořské ryby, dle doporučení Evropských zdravotnických institucí, může pro vás být vhodnou alternativou zajištění si dostatečného příjmu omega-3 konzumace kvalitních doplňků stravy.

Proč je u omega-3 nejdůležitější jejich čerstvost?

Na jednoduchou otázku je jednoduchá odpověď, protože omega-3 oxidují. Tento proces je odvozen od slova oxid, naznačuje, že hlavním problémem je kyslík. Při zpracování tedy hraje klíčovou roli čas. Jde o to, aby byl získaný rybí tuk z lososa s obsahem omega-3 co nejrychleji zakonzervován, aby byl na vzduchu co nejkratší možný čas. Zakonzervovat v tomto případě znamená uchovat v kapsli potravinového doplňku.

číst více
Nejčerstvější omega-3 z Lososa atlantského z arktických vod severního Norska

Příběhy našich spokojených zákazníků

Ačkoliv jsem holka z jižních Čech, nikdy mi nechutnaly ryby.
V restauraci mě opravdu těžko uvidíte objednat si kapří hranolky, sushi či tatarák z lososa.
Dana Morávková, herečka ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
OmegaMarine PREMIUM můj požadavek splňuje
S OmegaMarine PREMIUM jsem nadmíru spokojený. Mám výborné zkušenosti se všemi doplňky stravy od společnosti NaturaMed. Jeden je totiž lepší a důležitější než druhý.
Honza Musil, Moderátor ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
NaturaMed jsem si našel sám jako zákazník
Nový produkt OmegaMarine Premium obsahuje omega-3 nové generace. Je v něm obsažen nejčerstvější olej na světě. Já osobně užívám 4 kapsle denně a cítím se dobře. Nemohu vlastně napsat, že se cítím lépe než dříve, protože užívám omegu-3 právě už od roku 2006 a nevím, jak bych se cítil bez ní. Vím jen jedno, je mi dobře a nevím, co je kapesník. Kromě toho, který si dávám do kapsičky u saka.
Alexander Hemala, Moderátor a hlasatel ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Omega-3 pozitivně působí na naše tělo
Tuky z mořských ryb obsahují přírodní zdroje pro udržení kvality zraku, tzv. omega-3 mastné kyseliny spolu s vitamínem A.
Mgr. Margarita Iliopulu, DiS., nutriční terapeutka ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Víme, co je pro naše srdíčko dobré
Produkt OmegaMarine PREMIUM užíváme společně s manželem už několik let. Teď se o manžela starám a oba víme, že užívání tohoto produktu udržuje naše srdce zdravé.
Marie Kaslová, Meclov ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
S manželem jsme OmegaMarine PREMIUM věrní už od nepaměti
Do svého zaměstnání vstávám už v půl třetí ráno. Je to vyčerpávající, proto jsem se rozhodla sáhnout po kvalitním doplňku stravy z norských lososů.
Alena Černá, Ločenice ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Doplňky stravy bereme celá rodina
O NaturaMed jsem se dozvěděl díky mému mému tatínkovi. OmegaMarine PREMIUM je skvělé díky dvojité dávce lososa. Dokonce se připojila i moje manželka a oba synové.
František Obešlo, Ohaře ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Společnost NaturaMed znám už od nepaměti
Když hodně zabrouzdám v paměti, myslím, že jsem omega-3 mastné kyseliny začal užívat před více jak 10 lety. Nyní jsem vděčný, že OmegaMarine PREMIUM obsahuje 2x více norského lososa.
Jiří Zmátlo, Kolín ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více

Složení OmegaMarine PREMIUM®

Složení 2 kapslí
Upozornění:

olej z lososa (rybí výrobek) 560 mg
rybí olej s omega-3 mastnými kyselinami
ve formě ethylesterů (rybí výrobek) 490 mg
cholekalciferol (vitamín D3/100 % referenční hodnoty příjmu) 5 µg

2 kapsle obsahují 380 mg omega-3 nenasycených mastných kyselin, z toho: 160 mg EPA, 115 mg DHA, 10 mg DPA.

Ostatní nenasycené mastné kyseliny 310 mg

Upozornění:

Není určeno pro děti do 14 let.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
V případě, že užíváte léky (nejen na ředění krve), i s ohledem na Váš zdravotní stav, doporučujeme konzultovat užívání tohoto produktu s lékařem.
Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku.
Vyrobeno v Norsku pro NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Výrobce: Pharmatech AS, Norsko

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč
+
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se...

Vyzkoušejte OmegaMarine PREMIUM ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář