Důležitá zpráva: od teď máte možnost objednat si OmegaMarine PREMIUM zdarma!

Víme, že Vám záleží na svém zdraví. Proto právě otevíráme akci, během které je možné objednat si balení 60 tobolek špičkového rybího tuku OmegaMarine PREMIUM zdarma, pouze za poštovné. Určitě čtěte dál:

Důležitá zpráva: od teď máte možnost objednat si OmegaMarine PREMIUM zdarma!

Proč rozdáváme omega-3 zdarma?

Připadá nám, že obecně se o nich ví málo. Lidé možná pojem omega-3 už někde slyšeli, málokdo ale dokáže říct, co to je a k čemu jsou dobré. To jsme se rozhodli změnit. Omega-3 jsou pro zdraví nezbytné a je velká škoda, že se o ně svou nevědomostí ochuzujeme. V čem nám tedy prospívají?

OmegaMarine PREMIUM

OmegaMarine PREMIUM®

Vyzkoušejte zdarma*
To mě zajímá

[* platíte pouze poštovné 49 Kč]

Omega-3 jsou zdravé tuky

Jde o tzv. mastné kyseliny, které jsou součástí tuků. Lidský organismus si je nevyrábí a je odkázán pouze na stravu. TOHLE JE DŮLEŽITÉ: omega-3 pomáhají mozku, srdci a zraku. Dokážou podpořit kognitivní funkce, jako je myšlení, soustředění či paměť. Omega-3 jsou nám prospěšné od narození až do konce života.

Ideální je doplňovat omega-3 každý den!

Proč mají Češi s omega-3 problém? 

Chybí jim jejich zdroj. Tím jsou ryby, přesněji řečeno rybí tuk. Ten je na mastné kyseliny nejbohatší. Bohužel ale jíme tak málo ryb, že většina z nás trpí na nedostatek omega-3. Ideální je jíst ryby 2-3x týdně, a nebo si dát rybí tuk v kapslích. Je jasné, že takhle často jí rybí maso jen málokdo, proto Vám opravdu doporučujeme vyzkoušet omega-3. 

Užívejte rybí tuk – začněte s ním zdarma!

Lepší příležitost už nebude. Vyzkoušejte účinky omega-3 hned teď – objednejte si balení 60 tobolek ZDARMA. Platí se pouze poštovné 49 Kč, a k ničemu dalšímu se nezavazujete. Uděláte skvělou věc pro své zdraví, a přitom stačí jen vyplnit svou adresu do formuláře. Klikněte zde:

OmegaMarine PREMIUM balení

OmegaMarine PREMIUM

Nejprodávanější omega v ČR

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč


©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se...

Vyzkoušejte OmegaMarine PREMIUM ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář