

Co užívám OmegaMarine PREMIUM, neřeším vůbec oči, mozek, srdce. Jsem dokonale v kondici.
Číst více

Vybral jsem si produkt, který mi přišel opravdu zajímavý. Byla to OmegaMarine PREMIUM.
Číst více

Řekl bych, že už to bude tak 8, možná i 10 let, co jsem začal užívat vaše omega-3 a vše mi naprosto vyhovuje. Skladné balení, dlouhá trvanlivost, ale hlavně forma kapslí. Ty se dobře polykají. Ne jako rybí tuk, který je hodně cítit.
Číst více

Omega-3 jsou většinou hlavně v mořských rybách, a ty člověk do těla jen tak nedostane. Proto je dobré užívat doplňky stravy. A tenhle je navíc z Norska.
Číst více

Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s produktem OmegaMarine PREMIUM. Narazila jsem na něj v letáčku a rozhodla se ho vyzkoušet. Objednala jsem si měsíční balení za symbolických 49 Kč poštovného a balného.
Číst více

Mívala jsem vysoký cholesterol, ale dnes mě lékař chválí – ten „dobrý“ mi prý teče žilami jako norský fjord!
Číst více

O produktu jsem se dozvěděl z letáku, který mi přišel od NaturaMed přímo do schránky. Mám slabší srdíčko a vím, že omega-3 mastné kyseliny jsou pro zdraví srdce důležité – už jako malý jsem musel jíst klasický rybí tuk na lžičku, a upřímně – ten nebyl nic moc.
Číst více