Jaké má náš rybí olej účinky? Prospívá srdci, mozku i zraku!

Zaujal vás náš produkt OmegaMarine Forte+, ale přece jen ještě trochu váháte? Přečtěte si, jaké má rybí olej účinky na lidské zdraví!

Jaké má náš rybí olej účinky? Prospívá srdci, mozku i zraku!

Rybí tuk má dlouhou tradici

Lidé si všimli jeho benefitů už v 16. století. Ne náhodou se to stalo v přímořských státech – nejprve ho používali zevně na hojení ran a později i vnitřně. Zjistili totiž, že lidé, kteří žijí na pobřeží a často konzumují ryby, jsou zdravější než občané vnitrozemí. 

Až později se ukázalo, že to, co je v rybím tuku to nejvzácnější, jsou omega-3 mastné kyseliny. A pak už to znáte – jako malí jsme dostávali rybí olej na lžičku. Pamatujete si, v čem nám prospíval?

Jaké má rybí olej účinky?

V prvé řadě se obsažené omega-3 kyseliny podílejí na vývoji mozku a nervové soustavy. To je důležité v dětství a pak v pokročilejším věku, kdy je dobré podpořit kognitivní funkce mozku. 

Omega-3 prospívají také srdci a cévám a v neposlední řadě i našemu zraku. Co se rybího tuku týče, ten obsahuje navíc i vitamín D. Jde o nejcennější zdroj tohoto vitamínu pro podporu imunity!

Kdo by měl omega-3 užívat?

Opravdu každý. Lidské tělo si omega-3 samo nevyrábí, přesto se bez nich neobejde. Potřebuje je již od vývoje plodu v děloze až do stáří. Dá se říct, že v každém věku prospívají omega-3 našemu zdraví trochu jinak. 

Ideální je konzumovat 2-3 porce ryby týdně. To by pro dostatečný přísun omega-3 mělo stačit. Problém je v tom, že Češi mají jednu z nejnižších spotřeb ryb v Evropě. Ryby jsou pro nás drahé, neumíme je připravit a často nevíme, kde ryby koupit. 

Odborníci doporučují konzumaci rybího oleje

V něm se omega-3 koncentrují nejvíc. I když rybí tuk není náhradou pestrého jídelníčku, můžeme se na něj spolehnout. Dvě kapsle s rybím tukem denně nám zajistí dostatečné množství omega-3 kyselin. Snadno, rychle a bez rybí pachuti

Rádi byste rybí tuk v kapslích vyzkoušeli? Objednejte si měsíční balení OmegaMarine PREMIUM zdarma a poznejte, jaké má rybí olej účinky!

OmegaMarine PREMIUM balení

OmegaMarine PREMIUM

Nejprodávanější omega v ČR
Vyzkoušejte zdarma*

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč


©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se...

Vyzkoušejte OmegaMarine PREMIUM ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář