Rybí tuk v kapslích nemá nepříjemný zápach, a měl by ho užívat každý!

Z doslechu už víte, že rybí tuk je zdravý, ale jeho užívání vám vždycky bylo odporné? Máte v obojím pravdu - rybí tuk nevoní, a rozhodně zdravý je! Tu malou překážku s nepříjemným aroma ale elegantně vyřeší rybí tuk v kapslích. Ještě váháte, proč ho vyzkoušet?

Rybí tuk v kapslích nemá nepříjemný zápach, a měl by ho užívat každý!

Omega-3 na srdce, mozek a na oči

Rybí tuk a jeho účinky známe spousty let – přinejmenším od našich babiček a učitelek ve školce, které byly se lžící rybího tuku nezlomné. Ale všeobecně se rybí tuk užívá už zhruba 150 let. Postupem času se zjistilo, že to nejcennější v rybím tuku jsou nenasycené mastné kyseliny omega-3. Jsou to zdravé tuky, které pomáhají udržet normální stav srdce, mozku a zraku. Omega-3 potřebujeme úplně celý život. Ve zvýšeném příjmu v raném dětství, protože se podílejí na vývoji mozku.  A také v pokročilejším věku, kdy má tělo větší nároky na živiny. Velkou výhodou, kterou rybí tuk v kapslích má, je absence jakékoli pachuti. Želatinový obal je zcela čistý a bez příchuti, a dokonale obalí rybí tuk uvnitř tobolky. Jeho rybí aroma ven nepronikde, takže se užívání nemusí bát ani ti, kteří nemají rádi ryby. 

Rybí tuk na imunitu

Pokud je rybí tuk v kapslích obohacen o vitamín D, pak máte v rukou pravý poklad pro zdraví. O příznivém účinku omega-3 na srdce, mozek a zrak už jsme se zmínili. Co je ale možná ještě důležitější, je naše celková imunita. Je to vnitřní ochrana našeho těla, zkrátka to, co nás činí zdravými. Právě vitamín D pro imunitu představuje takový základní kámen. Dokáže spouštět ochranné procesy organismu. Protože to dobře víme, přidáváme do OmegaMarine PREMIUM vitamín D, abychom z něj učinili produkt s širokým využitím pro celou rodinu. Rybí tuk v kapslích bychom měli užívat každý den a dlouhodobě. Jen tak vytěžíme maximum z jeho benefitů.

Rybí tuk v kapslích společně s potravinami bohatými na omega-3

Umí si naše tělo vyrobit omega-3?

Omega-3 jsou to živiny, které se v našem těle samy nevyrábí. Samozřejmě se vyskytují v mnoha potravinách – rybách a mořských plodech, rostlinných olejích, semínkách a oříškách. Problém je, že tyto potraviny nekonzumujeme v dostatečné míře. To je důvod, proč nenasycené mastné kyseliny musíme doplňovat vhodným doplňkem stravy. A právě to je rybí tuk v kapslích OmegaMarine PREMIUM.

Je rybí tuk v kapslích vhodný pro děti?

Rozhodně ano! Pro děti od 3 let je skutečně nezbytný, protože v této době se náš mozek učí obrovské množství nových věcí, a pojme nespočet informací. Tak rychlý vývoj už později v životě nikdy neproběhne. Omega-3 se na něm podílejí, a zároveň jsou i stavební hmotou nervových vláken. Jenže dobrou paměť, bystrost, schopnost se učit nebo rychle vymyslet odpověď na otázku potřebujeme po celý život. Dá se říct, že čím jsme starší, tím lepší rozhodnutí je užívat rybí tuk v kapslích. 

OmegaMarine PREMIUM balení

OmegaMarine PREMIUM

Nejprodávanější omega v ČR
Vyzkoušejte zdarma*

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč


©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se...

Vyzkoušejte OmegaMarine PREMIUM ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář